پخش کننده خاویار سوروگا پرورشی

خاویار پرورشی سوروگا از نمونه های محبوب این محصول در بین مصرف کنندگان به ویژه در کشورهای اروپایی است. خواص مصرفی از یک طرف و شکل براق و روش آن از سوی دیگر، سبب افزایش روند تقاضا برای خرید خاویار سوروگا را به همراه دارد.

با توجه به این موضوع در این مقاله قصد داریم ضمن معرفی مراکز پخش کننده مستقیم، به بررسی خصوصیات غذایی و قیمت این محصول در بازار داخلی و خارجی بپردازیم.

پخش کننده خاویار سوروگا پرورشی

خصوصیات غذایی مهم خاویار سوروگا

خصوصیات غذایی مهم خاویار سوروگا سوروگا، خاویاری استحصال شده از ماهی اوزون برون است. این ماهی که محل اصلی زندگی آن در دریای خزر می باشد، نسبت به انواع ماهیان خاویاری دارای وزن سبک و اندام کوچکتر است. زمانی که ماهی اوزون برون به سن 12 سالگی می رسد، بهترین نوع خاویار را تولید می کند.

خاویار سوروگا از نظر شکل ظاهری دانه هایی ریز به رنگ سبزه تیره هستند که بافت بسیار نرم و مزه ای نسبتاً شور دارند. از آنجایی که سایز این نوع خاویار نسبتاً ریز است، از نظر رتبه بندی کیفی در رتبه دوم نسبت به دیگر خاویارهای دریای خزر قرار می گیرد.

با این حال به علت بافت نرم و طعم بسیار مطلوب و قیمت رقابتی و ارزان یکی از پرفروش ترین انواع خاویارهای کشور در بازارهای جهانی محسوب می شود. علاوه بر فاکتورهای کیفی، خصوصیات غذایی و خواص مصرفی آن از عوامل مهم روند تقاضا برای خرید این نوع خاویار به شمار می آیند.

چند نمونه از مهمترین خصوصیات غذایی خاویار سوروگا که حتی مصرف کنندگان نیز اطلاع چندانی از آنها ندارند، عبارتند از:

  • وجود چربی ارگانیک که نقش مهمی در عدم ابتلا به بیماری های قلبی عروقی دارند.
  • قابلیت افزایش اسپرم و تقویت میل جنسی در آقایان به واسطه داشتن طبع گرم
  • سرشار از عنصر آهن و مناسب برای خانم های باردار با هدف جلوگیری از کمبود فلوک اسید خون
  • قابلیت پیشگیری از ابتلا به بیماری های مفصلی مانند آرتروز و رماتیسم مزمن

قیمت انواع خاویار سوروگا پرورشی

قیمت انواع خاویار سوروگا پرورشی قیمت خاویار سوروگا پرورشی برای برخی از خریداران عمده مانند شرکت های صادراتی اهمیت زیادی دارد. با توجه به روند رقابتی عرضه انواع خاویار در بازارهای جهانی، ثبات قیمت ها می تواند منجر به ترغیب خریداران به ثبت سفارشات بیشتر در طول سال شود.

از سوی دیگر توجه به نوع بسته بندی و حفظ کیفیت انواع خاویار سوروگا تا رسیدن به دست مصرف کننده، نقش مهمی در اعتبار برند شرکت تولیدی و صادرکنندگان خواهد داشت.
در این بین از نرخ بارز ارز در تعیین قیمت هر کیلو انواع خاویار فله یا ارقام بسته بندی نباید غافل بود. همچنین هزینه های صادراتی و آگاهی از قوانین و مقررات گمرکی از جمله عواملی هستند که باید به صورت مداوم بررسی شوند.
اگر قصد صادرات انواع خاویار سوروگا پرورشی را دارید، مشاوران فروش این مرکز آماده بررسی تمامی بازارهای هدف، بازایابی مناسب و مشاوره تخصصی با هدف افزایش حاشیه سود و یافتن بازارهای جدید در سراسر جهان هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما