بازار خرید خاویار سبز دریای خزر

یکی از محصولات بسیار پر اهمیت که به عنوان یک نگین با ارزش در بازار فروش ظاهر شده، خاویار می باشد که به عنوان تخم خوراکی از آن استفاده نموده و حاوی خواص شگفت آوری می باشد. لازم به ذکر است از خاویار، نمونه های متنوعی وجود داشته که یکی از بهترین نوع آنها خاویار رنگی می باشد. این محصول در رنگ های مختلفی به چشم می خورد، اکنون با جستجو در بازار خرید خاویار رنگی می توانید انواعی از بهترین نوع آن یعنی خاویار سبز دریای خزر را مشاهده فرمایید.

بازار خرید خاویار سبز دریای خزر

5 ویژگی مهم خاویار رنگی

5 ویژگی مهم خاویار رنگی خاویار یکی از برترین محصولات کشور ما به شمار آمده که به جز آن کشورهای دیگر همچون ایتالیا و روسیه نیز به استخراج این محصول مشغول می باشند، در واقع خاویار از تخم ماهیان بخصوصی که در رده ماهیان خاویاری جای گرفته اند، بدست آمده و محل صید ماهی خاویاری و استخراج این ماده گرانقدر یعنی خاویار، دریای خزر می باشد.

لازم است بدانید که علاوه بر خاویار سیاه که یکی از شناخته شده ترین انواع خاویار به شمار می آید، انواع دیگری از این محصول مشاهده شده که آن خاویار رنگی می باشد؛ همانطور که از نام این محصول بر می آید، این خاویار حاوی رنگ های متعددی بوده که هر یک از دیگری متمایز و متفاوت می باشند.

در ادامه شما را با 5 ویژگی مهم خاویار رنگی آشنا خواهیم کرد تا به اطلاعات بیشتری راجع به این محصول دست پیدا کنید:

 1. خاویار رنگی سبز، خاویار رنگی خاکستری، خاویار قهوه ای و طلایی از جمله رنگ هایی اند که از آن این محصول اند.
 2. با بزرگ شدن سایز و اندازه خاویار، این محصول از بافت نرم و ژله ای خود خارج شده و کمی سفت تر می گردد.
 3. در عوض خاویارهای رنگی که حاوی دانه های کوچک تر می باشند، ژله ای تر به نظر می آیند.
 4. طعم و مزه های مشخصی را به همراه دارند که هر یک متناسب با ذائقه و سلایقی خاص خواهند بود، مانند خاویار رنگی شور و یا خاویار رنگی با مزه خامه ای.
 5. رنگ متعلق به خاویارهای رنگی اصل، متعلق به خودشان و یا طبیعی بوده و بنابراین از رنگ پس دهی در آنها اثری نخواهد بود.

شاخصه های بارز خاویار سبز ژله ای

شاخصه های بارز خاویار سبز ژله ای همانطور که گفته شد یکی از انواع خاص و جالب توجه خاویار رنگی، خاویار سبز می باشد که قصد داریم تا به بیان شاخصه های بارز این خاویار ژله ای بپردازیم که عبارتند از:

 • یکی از شاخصه های قابل توجه خاویار، رنگ سبز روشن آن بوده که ابداً به تیرگی نمی زند.
 • همچنین شفافیت واضحی را می توان از این خاویار حس کرد، البته نه آنقدر براق و شفاف که روغنی به نظر برسد، بلکه در حد میانه.
 • تمام دانه ها یا تخم های خاویار سبز از اندازه های یکدست برخوردار بوده و ناهماهنگی در آنها به چشم نمی خورد.
 • نه خیلی نرم و نه خیلی محکم بوده و به محض گذاشتن در دهان، سریع له نخواهند شد.
 • فاقد ترشیدگی بوده و تازگی طعم خاویار را می توان از آن حس کرد.
 • همچنین بافت ژله ای این محصول از دیگر شاخصه های آن به شمار می آید.

صادرات انواع خاویار سبز دریای خزر

صادرات انواع خاویار سبز دریای خزر خاویار دریای خزر از جمله خاویار سبز از ارزش تجاری بسیار بالایی برخوردار گشته و از این رو شاهد ارسال آن به بازارهای خارجی می باشیم، یکی از عواملی که باعث رونق صادرات خاویار سبز دریای خزر به بازار کشورهای دیگر شده؛ کیفیت ویژه این محصول می باشد که به وضوح می توان متوجه آن شد.

عامل مهم دیگری که به افزایش صادرات خاویار سبز منجر شده، قیمت خاویار است که شاید از نگاه خریداران ایرانی، زیاد به نظر برسد، اما از دید مشتریان خارجی؛ مناسب بوده و به همین جهت اصرار به خرید این محصول دارند که خوشبختانه این موضوع به صادرات مستمر و سودآور خاویار منتهی شده و در حال حاضر این محصول را می توان یکی از بهترین محصولات صادراتی ایران خطاب کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما