توزیع مستقیم خاویار بلوگا ایرانی

امروزه توزیع خاویار ایرانی از طریق سایت حاضر در بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت امکان‌پذیر است و مشتریان داخلی و خارجی این محصول می‌تواند آن را به سهولت و در سریع ترین زمان ممکن تهیه و خریداری نمایند. لازم به یاد آوری است که توزیع این محصول اغلب به صورت مستقیم و بودن واسطه انجام می‌گیرد تا با تاثیر گذاری بر کاهش روند قیمتی آن بتواند مشتریان متعددی را جذب نموده و با کسب حداکثر میزان اعتماد و رضایت آنها بر میزان فروش این لوبیا بیافزاید.

توزیع مستقیم خاویار بلوگا ایرانی

مختصری درباره فرآیند تولید خاویار

مختصری درباره فرآیند تولید خاویار

این روز ها با تنوعی از انواع خاویار در سطح بازار های داخلی و خارجی رو به رو هستیم که دارای طرفداران بسیار زیادی است که به دلیل طعم منحصر به فردش و نیز ظاهر بسیار جذاب و زیبای آن و همچنین بسته بندی آن به صورت ارگانیک و کاملاً بهداشتی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

باید متذکر و خاطر نشان کرد که پروسه تولید خاویار بسته به نوع رقم و پرورش آن متفاوت است که ما به اختصار نمونه های از آن را شرح خواهیم داد.

یک نمونه از انواع خاویار را از گونه ای ماهی به نام تاس ماهی که بسیار نادر می باشد، استخراج می کنند که تولید آن توسط این نوع ماهی چندین سال بین ده تا پانزده سال به طول می انجامد و برای استخراج آن و به دست مصرف کننده رساندنش زحمت بسیار زیادی را صیادان آن می کشند که تولید آن کامل طبیعی و از نوع پرورش یافته دریایی است که به دلیل تولید آن در پروسه زمانی طولانی مدت از قیمت بسیاری نیز برخوردار است.

نوع دیگری از آن پرورشی است که امروزه با استقرار استخر های بزرگ در شرایط مساعد اقدام به پرورش و تولید ماهیان خاوری و در نهایت استخراج این محصول بی نظیر غذایی می کنند.

ویژگی های قابل توجه خاویار بلوگا رویال

ویژگی های قابل توجه خاویار بلوگا رویال

از آنجا که خاویار بلوگا رویال جز مشهور ترین و محبوب ترین نوع خاویار و در عین حال از نمونه های گران‌ قیمت در میان انواع خاویار محسوب می شود تولید و تهیه آن نیز با درجه سختی صورت می گیرد چرا که ویژگی های قابل ملاحظه و نکته های مهم زیر در میزان عرضه و تقاضا برای آن دخیل بوده و آن را در زمره نایاب ترین و نادر ترین نوع خاویار قرار داده است.

باید متذکر شد که صید این نوع خاویار به دلیل اینکه غیر قانونی است و نسل این گونه نادر در حال انقراض است، ممنوع بوده و علت کمیابی آن نیز همین دلیل مهم است و هم چنین سطح کیفیت بسیار بالای آن که شامل رنگ بسیار زیبا و جذاب طلایی آن و نیز سایز درشت تخم های آن نسبت به سایر نمونه های مشابه خاویار باعث شده است که به مراتب از قیمت بیشتری برخوردار باشد.

شایان ذکر است که طعم و مزه متفاوت آن نسبت به دیگر انواع خاویار وجه تمایز آن محسوب می شود هر چند که ارزش غذایی و درمانی آن با دیگر انواع خاویار یکی است و این باعث نشده تا تفاوتی در مصرف آن ایجاد کند.

مرکز فروش خاویار بلوگا ایرانی

مرکز فروش خاویار بلوگا ایرانی

امروزه مرکز فروش خاویار بلوگا ایرانی آن را در بسته بندی های با اوزان مشخص و بازار پسند به صورت مستقیم و بدون واسطه در اختیار متقاضیان و مشتریان مختلف داخلی و خارجی آن قرار می دهد که توانسته تا حدود زیادی در جذب آنها و نیز کسب اعتماد و اطمینان خاطرشان موفق عمل نماید.

باید متذکر و خاطر نشان شد که فروش مستقیم این محصول در افزایش سطح عرضه و تقاضای آن نقش بسیار موثری داشته چرا که منجر به کاهش قیمت نهایی آن شده تا مصرف کنندگان آن بتوانند آن را با نازل ترین قیمت تهیه و خریداری نمایند که به طور حتم منافع مالی و پولی بسیاری را برای هر دو طرف معامله به ارمغان خواهد آورد.

همواره شما عزیزان متقاضی می توانید این نوع خاویار را به طور مستقیم از این مرکز فروش به صورت مستقیم تقاضا کرده تا در کیفیت و تنوع سایز و رنگ مختلف آن را مطابق با نیاز و سرمایه خود ثبت سفارش نموده تا در اسرع وقت در محل تعیین شده از سوی خود تحویل بگیرید که بسیار ارزان و مقرون به صرفه خواهد بود و به راحتی اعتماد و رضایت شما را جلب خواهد نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما