قیمت انواع خاویار صد گرمی

قیمت انواع خاویار صد گرمی با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی آن تعیین می شود و در دسترس مشتریان قرار می گیرد. این محصول مصرف بسیار بالایی دارد و طی سال های اخیر توجه افراد زیادی را به خود جلب نموده است.

این محصول خوشمزه با تقاضای بسیار فراوانی مواجه شده و همه روزه به صورت عمده خریداری می شود.

قیمت انواع خاویار صد گرمی

ویژگی های مهم خاویار سالمون تازه

ویژگی های مهم خاویار سالمون تازه سالمون تازه از جمله ماهیانی می باشد که دارای تخم خاویار است و به عنوان یکی از با ارزش ترین خاویار های جهان شناخته می شود؛ خاویار سالمون دارای کیفیت بسیار بالا است و از مزه و طعم فوق العاده ای برخوردار می باشد.

  • از ویژگی های مهم این محصول می توان به رنگ قرمز آن اشاره نمود به صورتی که تخم سالمون به خاویار قرمز معروف است و گاهی متمایل به نارنجی می باشد؛ هر چه اندازه خاویار بزرگتر باشد از کیفیت بالایی برخوردار است و خواص بیشتری دارد.
  • نه بیش از اندازه سفت است و نه بیش از اندازه له می‌ باشد و دارای بافت مناسب است.
  • همچنین این محصول شفافیت بالایی دارد و به هیچ عنوان کدر نمی باشد.
  • خاویار های مرغوب اندازه های یک دستی دارند و عطر و بوی مطلوبی را هم در بر می‌گیرند.
  • لازم است بدانید که خاویار ماهی ارزش غذایی فراوان دارد و سرشار از ویتامین ها و اسید آمینه است.

فروشگاه عرضه خاویار صد گرمی

فروشگاه عرضه خاویار صد گرمی

خاویار سالمون تازه صد گرمی نسبت به محصولات مشابه از فروش بسیار بالایی برخوردار بوده و مشتریان و خریداران زیادی به تهیه آن پرداخته اند؛ این شرکت بستری را برای مشتریان به وجود آورده است تا بتوانند محصول مورد نظر خود را با سهولت خریداری کنند.

تمامی مشتریان از سراسر کشور پوشش داده می‌شوند و هر کس در هر جایی که در حال کار یا زندگی می باشد می تواند با دادن آدرس و نشانی دقیق محل خود محصولات را در کمتر از چند روز در اختیار داشته باشد.

عرضه خاویار از نظر برند و بسته بندی بسیار متنوع است و انتخابات زیادی را برای مصرف کنندگان به وجود می آورد؛ تمامی محصولات به صورت کاملا اصل و اورجینال عرضه می‌شوند و کیفیت در همه آنها لحاظ شده است.

علاوه بر کیفیت این محصول با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسد و همه افراد می توانند آن را تهیه کنند؛ روش خرید به صورت سریع و آنلاین است و همه افراد در هر گروه سنی می توانند از آن استفاده نموده و در کمتر از چند دقیقه سفارش خود را به ثبت برسانند.

سفارشات ثبت شده به سراسر کشور در محل مورد نظر ارسال می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما