مراکز توزیع خاویار بلوگا اصل

تولید و توزیع خاویار بلوگا اصل در کشور ما عمدتاً با اهداف صادراتی و عرضه این محصول به بازارهای جهانی صورت می گیرد. از این رو شرکت های فعال در این صنعت باید ضمن شناخت نمونه های مرغوب تولیدی با بازارهای هدف و چگونگی صادرات با کمترین هزینه آشنایی کامل داشته باشند. در این مقاله ضمن بررسی جامع و کامل خاویار بلوگا اصل، چگونگی خرید آن از مراکز توزیع معتبر را آنالیز می کنیم.

مراکز توزیع خاویار بلوگا اصل

مختصری درباره فرآیند تولید خاویار بلوگا

مختصری درباره فرآیند تولید خاویار بلوگا سالانه هزاران کیلو انواع خاویار در ایران تولید و به کشورهای مختلف اروپایی، آمریکایی، آسیایی و … صادر می شوند. یکی از نمونه های پرطرفدار این محصول به واسطه داشتن طعم لذیذ و بافت بسیار نرم خاویار بلوگا است. این نوع خاویار از فیل ماهی استیصال می شود که کیفیت فوق العاده ای دارد.

مراحل و فرآیند تولید خاویار بلوگا نقش مستقیمی در تضمین کیفیت و جلوگیری از له شدن آن حین بسته بندی دارد. برای این منظور پس از برش دادن شکم فیل ماهی و خروج خاویار از آن، باید مراحل شستشو و جداسازی خاویار توسط افراد حرفه ای و متخصص صورت گیرد.

بلافاصله بعد از بیرون آوردن تخم فیل ماهی، آن را در سطل هایی حاوی آب سرد می ریزند تا بافت اولیه خود را از دست ندهد. سپس به وسیله دست هر گونه ناخالصی موجود را از آن جدا کرده و خاویارها در صافی مخصوص برای خارج کردن آب اضافی انتقال می دهند.

در این مرحله مقدار مناسبی نمک به خاویار اضافه کرده و مجدداً آن را در آب سرد قرار می دهند. بعد از اطمینان از جذب نمک کافی و تمیز شدن کامل خاویار، آنها را درون صافی های مخصوص جهت بسته بندی قرار می دهند. بسته بندی استاندارد و استفاده از ظروف ضد زنگ و مقاوم در برابر رطوبت اهمیت زیادی در حفظ کیفیت اولیه و طعم اصلی خاویار دارند.

مزیت های قابل توجه خاویار بلوگا رویال

مزیت های قابل توجه خاویار بلوگا رویال خاویار بلوگا رویال از نمونه های درجه یک و مرغوب جهت صادرات به شمار می آید. بدون شک فاکتورهای کیفی این محصول آن را دیگر انواع خاویار متمایز کرده است. ضمن اینکه فواید مصرفی آن در جهت حفظ سلامتی و جلوگیری از ابتلا به بیماری های زمینی، افزایش تقاضا برای خرید آن را به همراه دارد. چند مورد از مزیت های قابل توجه انواع خاویار بلوگا رویال نسبت به دیگر نمونه های تولیدی خاویار ایران عبارتند از:

  • رنگ خاویار بلوگا: رنگ این نوع خاویار بسیار روشن و براق است که سبب شده در بازار با نام خاویار الماس نیز خرید و فروش شود.
  • اندازه و سایز خاویار بلوگا: ارقام اصل این نوع خاویار که از فیل ماهی دریای خزر تولید می شود، دارای دانه های نسبتاً درشت تا متوسط است که برای صادرات تقاضای بالایی دارد.
  • طعم و مزه: طعم خاویار بلوگا رویال نسبتاً شیرین است که محبوبیت آن را در بین کشورهای اروپایی و آمریکایی سبب شده است.

البته باید در نظر داشته باشید که شیوه های فرآوری این محصول تاثیر مستقیمی در حفظ طعم اولیه و کیفیت مطلوب آن دارد. به همین علت برای صادرات خاویار باید آن را در بهترین شرایط دمایی تا رسیدن به دست مصرف کنندگان نگهداری کرد.

صادرات انواع خاویار بلوگا اصل

صادرات انواع خاویار بلوگا اصل طی دوره های مختلف، ایران بزرگترین تامین کننده انواع خاویار در بازار جهانی بوده است که سبب گسترش فعالیت شرکت های مختلف صادراتی این محصول را فراهم آورده است. این موضوع سبب شده طی سالهای اخیر شاهد گسترش حوزه پرورشی انواع ماهیان خاویاری در مناطق کشور به ویژه استان مازندران نیز باشیم.

برای خرید انواع خاویار بلوگا اصل شناخت مراکز پرورشی و تولیدکنندگان عمده می تواند منجر به تهیه این محصول با قیمت مناسب و تضیمن کیفیت باشد. از سوی دیگر آشنایی با قوانین و مقررات صادرات خاویار بلوگا و آنالیز بازار هدف نیز حائز اهمیت در کسب سهم نسبی بازارها دارند.

برای دستیابی به این اهداف و آماده سازی زمینه های صادرات بهترین نوع خاویار ایران، مشاوران و نمایندگان فروش این مرکز آماده همکاری با شرکت های فعال در این حوزه سودآور هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما